Kompleksowa opieka firm budowlanych | investyka.pl
Naszym celem jest obniżenie kosztów inwestycji budowy i pomoc w optymalizacji kosztów inwestycji. Zajmujemy się kompleksową obslugą firm produkcyjnych i budowlanych. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą stronę internetową. Zapraszamy do współpracy!

Dom autnomiczny razem z Drewlandem

3 czerwca 2018
Dom autnomiczny razem z Drewlandem

We współpracy z firmą Drewland z Bartoszyc chcemy stworzyć dom autonomiczny w przystępnej cenie. Do tego z możliwością postawienia na każdej działce (nawet nie budowlanej).

Przeróbce pod katem instalacji i maksymalnego dostosowania do bycia autonomicznym posłuży nam naszym zdaniem jeden z najfajniejszych produktów obecnie dostępnych na rynku. Dom Drewland 2×35 http://drewland.com.pl/drewland-35×2/

Budynek zostanie zaprojektowany tak ży mógł funkcjonować niezależnie od zewnętrznej infrastruktury, to jest bez dostarczenia z zewnątrz energii elektrycznej, wody oraz odbierania ścieków i kanalizacji deszczowej. Dwa niezależne biura prawne sprawdzą pomysł braku potrzeby zdobywania warunków zabudowy związaną z innowacyjnym podejściem do konstrukcji dwóch obiektów/jeden obiekt.