Projektowanie, nadzór, budowa. Inwestycje kompleksowo. | investyka.pl
Naszym celem jest kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych. Świadczymy usługi doradcze takie jak nadzór inwestorski zarówno na inwestycjach kubaturowych jak i infrastrukturalnych. Projektujemy budynki ale i towrzymy innowacyjne rozwiązania. Budujemy zarowno obiekty większe jak budynki wielorodzinne, hale magazynowe jak i domy jednorodzinne. Zapraszamy do współpracy!

DOMY w cenie mieszkania

Optymalizując inwestycje mieszkaniowe, w związku z coraz większymi zapytaniami naszych klientów o dobór najbardziej optymalnej technologii budowy domu jednorodzinnego oraz w celu wyeliminowania z procesu budowy zgłaszanych problemów w tym źle dobranych technologii, wykonaliśmy optymalizacje technologii budowy domu jednorodzinnego

Tak powstały projekty Domy W Cenie Mieszkania

ZAPRASZAMY NA NASZĄ DOCELOWĄ STRONĘ Z PROJEKTAMI I DOMAMI
 http://www.domywceniemieszkania.pl

Sa to nasze autorskie domy, które mają na celu umożliwienie inwestorom prywatnym budowę domu z zakupem działki oraz wykonaniem zagospodarowaniem terenu -wszystko w cenie mieszkania. Są odpowiedzią na ciągły wzrost cen mieszkań, które obecnie doszły do irracjonalnego poziomu i doprowadziły do sytuacji w której bardziej opłaca się wybudować dom.

Stworzyliśmy domy , których łączny koszt inwestycji (działka, fundamenty, dom w stanie deweloperskim, instalacje, zagospodarowanie terenu, przyłącza, ogrodzenie) równe są cenie mieszkań na rynku Warmińsko-Mazurskim. Technologie budowy domów dobrane są w taki sposób optymalizujący koszty całej inwestycji. To znaczy, że domy budowane są w tzw. multitechnologii. Zeszliśmy do najdrobniejszego szczegółu i części budynku i zaprojektowaliśmy dom pilnując kosztów budowy budynku, przewidując i obniżając późniejsze koszty użytkowania a nawet planując przyłącza i zagospodarowanie terenu łącznie z dobraniem fundamentów pod najczęstsze warunki gruntowe. Dużo pracy ale się udało.

Czy to możliwe?

Tak. ZAPRASZAMY NA NASZĄ DOCELOWĄ STRONĘ Z PROJEKTAMI I DOMAMI W STYLU PRIMAVERA 
 http://www.domywceniemieszkania.pl