Projektowanie, nadzór, budowa. Inwestycje kompleksowo. | investyka.pl
Naszym celem jest kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych. Świadczymy usługi doradcze takie jak nadzór inwestorski zarówno na inwestycjach kubaturowych jak i infrastrukturalnych. Projektujemy budynki ale i towrzymy innowacyjne rozwiązania. Budujemy zarowno obiekty większe jak budynki wielorodzinne, hale magazynowe jak i domy jednorodzinne. Zapraszamy do współpracy!

Nasze innowacje i startupy

StyrBLOK 

 • W lutym 2015 uzyskaliśmy decyzje o nadaniu patentu na stworzone przeze nas nowe rozwiązanie techniczne dotyczące wznoszenia ścian budynków a dokładniej nowy element murowy przeznaczony do wznoszenia ścian wielowarstwowych umożliwiający między innymi rezygnację z kołkowania styropianu dla ścian wysokich. Obecnie jesteśmy na etapie sprzedaży licencji do produkcji i komercjalizacji pomysłu. Zapraszamy wszystkie firmy produkcyjne, które chciałby zwiększyć gamę swoich produktów. W ramach licencji przewidujemy również przygotowanie pełnego ,,konw how” produkcji, modyfikacji produktu i komercjalizacji łącznie ze sprzedażą posiadanych przez nas domen internetowych z różnymi nazwami i wersjami tego produktu. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nasz pomysł jest na etapie zakończonego projektu i 50 sztuk testowych. Ponieważ jest to tak wczesny etap wartość licencji nie jest wartością znacząca a opłatą miesięczną nie wpływającą na cenę produktu.  Zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

PMKSPrefabrykowane Modułowe Konstrukcje Szkieletowe

 • Opracowaliśmy i wdrażamy w życie nową technologię wznoszenia konstrukcji nośnej budynków poprzez innowacyjne połączenia węzłów dla konstrukcji żelbetowo/stalowych. Jest to cały system modułowych konstrukcji szkieletowych znacznie obniżających koszt i przyspieszających wykonanie konstrukcji budynku mieszkalnego wielorodzinnego lub biurowego (Projekt o nazwie PMKS Prefabrykowane Modułowe Konstrukcje Szkieletowe). Jednym z celów i efektem naszych prac jest znaczące przyśpieszenie i obniżenie kosztów budynków mieszkaniowych wielorodzinnych. Celem projektu jest dopasowanie cen zakupu i metraży mieszkań do możliwości kupujących mieszkania. Dodatkowo projektowane przez nas obiekty zapewnią dowolność w aranżacji mieszkania nawet co do umiejscowienia łazienki. Inwestor będzie mógł w dowolny sposób dzielić mieszkania pod kątem ich powierzchni a dobrane przez nas technologie instalacji sanitarnych sprawiają że budynek spełnia wymagania przewidziane na 2021 r. Pracę nad systemem, jego rozwiązaniami oraz przykładowym projektem budynku mieszkalnego wielorodzinnego zostały zakończone a koszty wybudowania potwierdzone kosztorysem i ofertowaniem półprefabrykatów systemu (ogólnie dostępnych na rynku). Cena jednostkowa za m2 rozpoczyna się od 2031 zł za m2 PUMu. Dodatkowo system został uzupełniony o opcje prefabrykacji ścian zewnętrznych (ściany z gotową elewacją). Zapraszamy do kontaktu inwestorów, miasta, deweloperów oraz wykonawców chcących taniej i szybciej budować budynki wielorodzinne. Istnieje również możliwość zakupu licencji na produkcje systemu.

 

 

TUBUDUJEMY.PL

 • Jesteśmy autorem oraz właścicielem portalu internetowego www.tubudujemy.pl  mającego na celu usprawnianie procesu budowy dla inwestorów ,którzy planują lub prowadzą budowę własnej inwestycji takiej jak np. dom jednorodzinny czy wykończenie mieszkania a dla sprzedawców umożliwi łatwiejszy kontakt z klientem, złożenie szybkiej oferty postem itp. funkcje
  www.tubudujemy.pl ( http://tubudujemy.pl/ )  dodatkowo tworzy  społeczność inwestorów usprawniając dotarcie do nich dostawców. Poprzez nasz portal inwestor np. domku jednorodzinnego będzie mógł sam umieścić i pokazać dla dostawców stan zaawansowania budowy, pokazać swoje zapotrzebowania materiałowe i usługowe ,których na dzień dzisiejszy lub w przyszłości będzie potrzebował. Będziemy mogli udostępnić też dokumentację, wysłać link do swojej budowy do dostawcy konkretnych usług ,żeby pokazać mu co , gdzie i kiedy ma zrobić i w jakim stanie jest budowa żeby nie spóźnił się w czasie. Użytkownik będzie mógł też w prosty sposób zaofertować, wycenić interesujące go prace lub roboty budowlane, poznać dostawców materiałów i usługodawców , zebrać oferty, cenniki i katalogi a następnie zlecić prace. Zostać Generalnym Wykonawcą budowy swojego domu. Obecnie portal na etapie końcowym budowy . Zostanie uruchomiony po wejściu w życie przepisów RODO. Do dyspozycji użytkowników etargowisko: Gdzie będzie można sprzedać lub kupić od innych użytkowników materiały ,które pozostały z budowy. Może małe ilości ale czasami i takie oszczędności są fajne. Do dyspozycji użytkowników chcących rozpocząć budowę będzie również ogólnokrajowa lista kierowników budowy z kontaktami.
  “Wybierz kierownika w pobliżu swojej budowy”
  Obecnie portal jest w fazie testów uruchomimy go już niedługo.

 

 

 •  Projekt www.taniekruszywo.pl  http://taniekruszywo.pl/#o-nas

  www.taniekruszywo.pl to ogólnopolski Sprzedawca kruszyw zrzeszający ponad kilkaset kopalni i żwirowni w całym kraju. To profesjonalna działalność, której głównym celem jest dostarczenie kruszywa w korzystnych cenach przy zachowaniu odpowiedniej jakości oraz profesjonalne wsparcie technologiczne dla Inwestorów oraz Wykonawców w zakresie optymalizacji dokumentacji projektowych pod kątem maksymalnych możliwości efektywnego wykorzystania materiałów lokalnych lub wdrażanie rozwiązań zamiennych przy wykorzystaniu materiałów z recyklingu.  

  ,,Nie szukaj kopalni, nie szukaj żwirowni, my mamy je zawsze pod ręką.”

  Prace nad portalem zostały zakończone istnieje możliwość jego zakupu łącznie z domeną jak i dodatkowymi domenami związanymi z branżą. Zapraszamy do kontaktu. Pełna oferta sprzedaży pod odnośnikiem poniżej.
  Oferta sprzedaży taniekruszywo.pl

 

 

 • Interesujemy się również wsparciem informatycznym w kierowaniu procesem inwestycyjnym. Opracowujemy projekt informatyczny polegający na wykonaniu programu umożliwiającego wprowadzenie przez kupującego zmian lokatorskich w trakcie budowy przez stronę internetową dewelopera.
 •  Rozpoczęliśmy również projekt pm. Mapa potrzeb mieszkaniowych” . Planujemy stworzyć mapę która w prosty sposób zaprezentuję deweloperom obszary , które w Polsce wykazują duże potrzeby mieszkaniowe.

Podsumowując:

BUDOWNICTWO TO NASZA PASJA