Projektowanie, nadzór, budowa. Inwestycje kompleksowo. | investyka.pl
Naszym celem jest kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych. Świadczymy usługi doradcze takie jak nadzór inwestorski zarówno na inwestycjach kubaturowych jak i infrastrukturalnych. Projektujemy budynki ale i towrzymy innowacyjne rozwiązania. Budujemy zarowno obiekty większe jak budynki wielorodzinne, hale magazynowe jak i domy jednorodzinne. Zapraszamy do współpracy!

O firmie

Kompleksowa obsługa inwestorów i firm budowlanych – poznaj markę InvestyKA

InvestyKA to profesjonalna działalność, której głównym zadaniem jest wsparcie inwestora lub wykonawcy w procesie realizacji celów biznesowych, inwestycji, planów oraz zadań wewnętrznych. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług managerskich – zarówno tradycyjnych, dotyczących prowadzenia inwestycji budowlanych (project management), jak i niestandardowych, związanych z realizacją zadań (interim management).
Najtańszy budynek wielorodzinny w najlepszej technologii budowy domu – zapytaj o naszą ofertę

Jako specjaliści w branży dysponujemy wieloma sposobami obniżenia kosztów inwestycji i wciąż poszukujemy kolejnych, tanich technologii budowlanych. Dokonujemy analizy budżetu w celu zaproponowania najkorzystniejszych rozwiązań oraz wyeliminowania niepotrzebnych wydatków. Dysponujemy także własnymi systemami konstrukcji prefabrykowanych, które korzystnie wpływają na kosztorys całej inwestycji. Jeżeli chcesz tanio i bez zbędnych kosztów budować, zapraszamy do kontaktu! Możemy zaproponować optymalizację kosztów budowy zarówno w fazie projektowania, jak i w momencie rozpoczęcia inwestycji.

Wprowadzanie pomysłów biznesowych w życie z InvestyKĄ gwarancją sukcesu

Oferujemy prowadzenie inwestycji budowlanych od A do Z: wspieramy Klientów na etapie projektowania, uzyskiwania pozwolenia na budowę, wyboru materiałów oraz podczas samej budowy. W każdej fazie jesteśmy w stanie zaproponować obniżenie kosztów inwestycji i przedstawić zamienne, tańsze rozwiązania. Umożliwiamy współpracę z naszymi project managerami oraz interim managerami na zasadzie jednorazowego zlecenia lub stałego kontraktu – wybór zależy od Klienta i jego potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!