Kompleksowa opieka firm budowlanych | investyka.pl
Naszym celem jest obniżenie kosztów inwestycji budowy i pomoc w optymalizacji kosztów inwestycji. Zajmujemy się kompleksową obslugą firm produkcyjnych i budowlanych. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą stronę internetową. Zapraszamy do współpracy!

Interim Management – Obsługa menadżerska firm

Interim Management – obsługa managerska firm

Problem budowlany? Pomożemy go rozwiązać! Potrzebujecie Państwo wprowadzić zmiany lub zlecić zadanie dotyczące Waszej firmy? Możemy to wykonać!

Utknęliście Państwo w miejscu, przez co inwestycja nie rusza dalej? Etap formalno-prawny (pozwolenia) dłuży się w nieskończoność, a prawo budowlane nie przewiduje Waszego przypadku? Prowadzicie Państwo firmę budowlaną lub produkcyjną i próbujecie wprowadzić nowy pomysł w życie? Pracownicy mają zbyt duże obłożenie obowiązkami lub ich kompetencje są niewystarczające? Jeśli na któreś pytanie odpowiedzieli Państwo twierdząco, koniecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej propozycji.

 

Pokierujemy nawet najtrudniejszym projektem. Jak to wygląda w praktyce? Ustalamy cele i zakresy. Modelujemy je, planujemy, a następnie wprowadzamy w życie. To właśnie Interim Management. W skrócie to czasowe, zdefiniowane – co do celu i zakresu – działanie wewnątrz organizacji, które jest nakierowane na osiągnięcie konkretnych celów oraz ustalonych rezultatów biznesowych. Najważniejszym aspektem inwestyKI jako interim managera jest podniesienie wartości firmy w danym obszarze, a także realizacji założonej misji.

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, wykorzystując metodykę prowadzenia projektu. Można wynająć nas jednorazowo lub stale współpracować na podobnych zasadach jak z biurami prawnymi. Preferujemy rozliczenie ryczałtowe, godzinowe lub zadaniowe.

Zapraszamy do kontaktu.

mgr inż. Andrzej Karpiński
IM investyKA
numer telefonu: +48 511 153 149